Popularność slingo – wyjątkowego połączenia bingo i gier slotowych – stale rośnie od lat 90. XX wieku. Zatem to nie przypadek, że w kasynie Rabona jest teraz więcej tytułów slingo niż kiedykolwiek: https://rabonakasyno.pl.

Pojawienie się Internetu pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku wpłynęło na rozwój slingo.

Dziś gracze mogą cieszyć się grami slingo, począwszy od oryginalnych dzieł, przez licencjonowane tytuły, aż po wersje slingo klasycznych gier automatowych.

Tak ogromny asortyment gier świadczy o tym, że slingo potrafi zachować aktualność i wciągać. Tytuły te stanowią kuszącą alternatywę dla tradycyjnych gier automatowych.

Czym więc gry slingo różnią się od automatów online? Czytaj dalej, aby poznać różnice pomiędzy grami Rabona.

Mechanika gry slingo w porównaniu do automatów

Slingo i tradycyjne automaty do gry różnią się i są do siebie podobne na kilka sposobów.

Przede wszystkim oba zawierają siatki gier. Te w automatach do gry online mają zazwyczaj układ 5-bębnowy, 3-rzędowy lub 5-bębnowy i 4-rzędowy i zawierają różne symbole w zależności od tematu i gatunku.

Na przykład automat do gier o tematyce górniczej może zawierać królewskie karty do gry oraz różne rodzaje klejnotów i symboli złota.

Będą one wówczas niezmiennie mieć różne kwoty wypłat.

Te w slingo niemal jednomyślnie mają układ 5×5 wypełniony losowymi liczbami od 1 do 75. Mają także poziomy bęben umieszczony tuż pod siatką gry.

Jeśli chodzi o tradycyjne automaty online Rabona, musisz zakręcić bębnami, aby wylądować zwycięskie kombinacje symboli, co z kolei pozwala wygrać potencjalne wypłaty lub uruchomić funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny.

W slingo pomysł polega na tym, aby zakręcić poziomą rolką automatu, aby wylosować liczbę zgodną z liczbami w siatce 5×5.

Pomyślne mecze powodują zaznaczenie odpowiednich liczb. Główny cel koncentruje się wokół ukończenia linii pionowych, poziomych lub ukośnych, zwanych liniami wygrywającymi.

Po drugie, każdy spin kosztuje określoną kwotę w automatach. Im więcej zapłacisz, tym więcej otrzymasz spinów.

W slingo gracze są ograniczeni do 10 – 20 spinów, aby spróbować uruchomić jak najwięcej linii wygrywających.

Im większa liczba linii wygrywających, tym więcej nagród pieniężnych gracz może wygrać. Po zakończeniu spinów gracze mogą kupić więcej spinów.

Po trzecie, automaty i gry slingo również różnią się liniami wygrywającymi. Linie wypłat w automatach online wahają się od zaledwie 1 do ponad miliona, w zależności od tego, czy jest to tytuł Megaways, czy zwykły automat.

Tymczasem gry slingo są bardziej ograniczone pod względem linii wygrywających i oferują od 12 do 40 z nich.

Oczywiście istnieją również różnice, jeśli chodzi o symbole.

Automaty online charakteryzują się pod tym względem znacznie większą różnorodnością.

Jednak istnieje również pewne nakładanie się na siebie. Podobnie jak ich kuzyni w automatach, gry slingo zawierają symbole wild i super wild.

Działają one jednak inaczej. W grach slotowych zwykle zastępują one płatne symbole.

W grach slingo dostępnych w Rabona symbole wild i super wild pozwalają graczom wybrać dowolną liczbę z powyższej kolumny.

Bonusy slingo

Automaty online i gry typu slingo mają pewne wspólne funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny, symbole wild, symbole scatter, respiny, a nawet mnożniki.

Działają one jednak w nieco inny sposób. Gry automatowe mają zwykle bardziej skomplikowane i różnorodne funkcje niż ich odpowiedniki w slingo.

Znasz już wild symbole z poprzedniej sekcji, więc skupmy się na funkcji darmowych spinów.

Automaty online mogą być skomplikowane i wielowarstwowe i obejmować wylosowanie określonej liczby symboli scatter w celu uruchomienia określonej liczby darmowych spinów.

W grach slingo gracze mogą zdobyć symbole darmowych spinów, aby zyskać dodatkowy spin.

Powyższy tekst ma charakter wyłącznie informacyjny. Wpis jest napisany w języku polskim i adresowany jest wyłącznie do pełnoletnich polskojęzycznych odbiorców, przebywających na terytorium, gdzie korzystanie z serwisów o tematyce gier hazardowych jest dozwolone. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem, dlatego w Polsce dozwolone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeżeli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, koniecznie skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj