Jeśli kochasz Chorwację i wypoczywasz tam każdego roku, to idealny moment, by być jednym z pierwszych i skorzystać z opcji urlopowania na dowolnym nowoczesnym jachcie przez cały pobyt. Żeglowanie w krainie tysiąca wysp to niezapomniane wakacje w zupełnie innym stylu. Koniecznie sprawdź, jak może wyglądać tego typu wypoczynek i dowiedz się więcej o czarterowaniu jachtów już teraz!

Niezapomniane wakacje w innym stylu

Jeśli nudzą Cię wakacje w klasycznym apartamencie i denerwujesz się poszukiwaniem miejsca na zatłoczonej plaży, to mamy dla Ciebie pewną alternatywę. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na rejs łodzią przez cały wakacyjny pobyt w Chorwacji. Sprzęt i jacht można wypożyczyć na dowolny okres. Będzie służyć jako środek transportu oraz komfortowe miejsce do spania.

Ja jachcie można gotować, żyć, wypoczywać i pracować. Codzienne rejsy w dowolnym kierunku to dawna pięknych widoków, a sposobność kąpieli w dowolnym miejscu pozwala poczuć wolność w każdej chwili.

Żeglowanie w Chorwacji to marzenie wielu osób. Dziś jest ogólnodostępnym systemem wypoczywania i urlopowania. Wystarczy spróbować raz, by korzystać tego typu aktywności każdego kolejnego roku.

Żeglowanie alternatywą dla tradycyjnych wakacji

Wiele osób myśli, że wakacje na morzu w Chorwacji są drogie i nie są w zasięgu ich portfela. Tak naprawdę to mit, który wziął się znikąd. Najlepsze wypożyczalnie jachtów na wakacje oferują pakiety i dogodne terminy na rejsy ze znajomymi, w parach lub rodzinne w podobnych cenach do tych, jakie trzeba zapłacić za średniej klasy apartament w Croatii.

Popularne oferty od Croatia Yachting i innych pośredników w wynajmie jachtów do odbioru w Chorwackich miastach pozwalają filtrować rocznik łodzi, ilość miejsc do spania i inne cechy jachtu. To wszystko wpływa na cenę, lecz te w praktyce nie są tak wygórowane, jak można by sądzić na pierwszą myśl.

Atrakcyjna cena wakacji na jachcie w Chorwacji na przestrzeni lat spowoduje, że ten typ wypoczynku stanie się jeszcze bardziej popularny. Już teraz coraz więcej osób wybiera wypoczynek na wodzie i korzysta z opcji plażowania w ukrytych zatoczkach bez tłumów turystów.

Żeglowanie po Chorwacji – jak wygląda to w praktyce

Planując rejs sam decydujesz, jak będą wyglądać Twoje wakacje. Możesz spędzić je, pływając po nadmorskich miastach lub cumując na najpiękniejszych plażach regionu. Nie ma specjalnych ograniczeń co do tego, jaki styl wypoczynku wybierzesz. Możesz spędzić leniwy tydzień na łodzi lub aktywnie zwiedzić całe wybrzeże tego pięknego kraju.

Żeglowanie bez kapitana

Planując wakacyjny rejs, możesz sam zdecydować, czy stawiasz na łódź z załogą, czy jej tańszy odpowiednik bareboat. W zależności od zasobności portfela możesz wybrać różne modele i systemy pływania. Warto zapoznać się z ofertą na wynajem jachtów i osobiście porównać wszelkie dostępne warianty czarteru.

Wypożyczalnie w Chorwacji mają w ofercie specjalne jachty z opcją pływania bez kapitana. Specjalne modele bareboat to opcja wypoczynku, gdzie wynajmujący staje się kapitanem, a jego rodzina lub znajomi załogą. Wypożyczenie takiego modelu jachtu wymaga podstawowej licencji VHF.

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj