sygnały że Twój partner Cię zdradza

Boisz się, że Twój mężczyzna nie jest wierny? Oto parszywa trzynastka, czyli 13 dowodów na to, że on Cię zdradza.

Nasza kobieca intuicja zazwyczaj nas nie zawodzi. Jeżeli przeczuwasz, że Twój partner nie jest Ci wierny, to istnieje duża obawa, że się nie mylisz. Aby zyskać pewność, sprawdź czy któryś z poniższych dowodów to potwierdza.

13 sygnałów, że Twój partner Cię zdradza

1. Chce wiedzieć, kiedy dokładnie będziesz w domu

Dotąd nie miało to dla niego większego znaczenia, ale od pewnego czasu chce znać Twój rozkład dnia? Być może ta informacja jest mu potrzebna po to, aby mieć pewność, że nie nakryjesz go z inną kobietą.

2. Kładzie się później spać

Nadgodziny, ciekawy film lub gra, a może nagła potrzeba sprzątania? Takie wymówki mogą świadczyć o tym, że on chce pobyć trochę sam. Na osobności będzie mógł bez przeszkód wymieniać wiadomości z inną kobietą.

3. Zmienił coś w sobie

Nowy zapach perfum lub zmiana fryzury mogą być przypadkowe, ale jeśli Twój partner od lat miał takie same upodobania, możesz zacząć się zastanawiać. Szczególnie, jeśli zmiana nastąpiła nagle i (teoretycznie) bez żadnego powodu.

4. Nie chce oglądać scen zdrady

Podczas oglądania filmu Twój partner przełącza na inny kanał, kiedy pojawia się scena zdrady? A może zaczyna zachowywać się dziwnie, kiedy któryś z bohaterów jest niewierny? Być może zżerają go wyrzuty sumienia i nie potrafi tego ukryć.

5. Znika na długo

Z pewnością na każdą swoją nieobecność ma przygotowaną wymówkę, jednak powinnaś być czujna. Zakupy trwające 2 godziny, treningi późnym wieczorem czy samotne wyjścia na miasto są dość podejrzane.

6. Zmienił codzienną rutynę

Każdy z nas ma swoje codzienne nawyki. Na przestrzeni lat nie zmieniają się one zbyt często, chyba że pojawi się jakiś ważny powód. Jeżeli Twój partner nagle zmienił plan dnia, to może świadczyć o tym, że coś przed Tobą ukrywa.

7. Zaczął o siebie bardziej dbać

W większości związków z biegiem czasu partnerzy zaczynają się coraz mniej starać. Rzadziej prawią komplementy, wychodzą na randki i nie przykładają już tak dużej uwagi do wyglądu, jak kiedyś. Jeśli Twój facet zaczął bardziej o siebie dbać, to być może nie robi tego dla Ciebie…

8. Inaczej prowadzi rozmowę

Zaobserwowałaś zmianę w sposobie wyrażania się partnera? A może nagle zmienił swoje poglądy? W Twojej głowie powinno zrodzić się pytanie, z czego wynika ta zmiana.

9. Stał się nerwowy

Byle drobnostka potrafi wyprowadzić go z równowagi i sprawia, że wybucha? Być może jego nerwowość wynika z poczucia winy, które zjada go od środka.

10. Zaczął być bardziej towarzyski

Jeszcze do niedawna najchętniej weekendy spędzałby na kanapie, ale od pewnego czasu chętnie wychodzi, nawet bez Ciebie? Być może czas który (podobno) spędza ze znajomymi, tak naprawdę poświęca innej kobiecie.

11. Ma większe libido

Nowa kobieta w życiu Twojego faceta z pewnością sprawi, że jego libido wzrośnie. Aby uśpić Twoją czujność partner może częściej zapraszać Cię do łóżka. Przyczyna może być jeszcze jedna – być może w ten sposób chce Ci wynagrodzić zdradę.

12. Często bywa zamyślony

Kiedy zadajesz mu pytanie, on nie odpowiada od razu. Tłumaczy się, że nie usłyszał, a Ty widzisz, że myślami jest zupełnie gdzie indziej. Kiedy patrzysz mu prosto w oczy, masz wrażenie, że jego wzrok jest pusty. Być może boi się, że odkryjesz prawdę i stąd to dziwne zachowanie.

13. Czujesz, że coś jest nie tak

Kobieca intuicja to coś wspaniałego. Nie da się tego wytłumaczyć, ale często przeczuwamy najgorsze. Jeżeli po prostu czujesz, że między Wami coś nie gra, to zacznij bacznie obserwować partnera. A najlepiej szczerze z nim porozmawiaj – jego reakcja powinna rozwiać Twoje wątpliwości.

sygnały że Twój partner Cię zdradza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj