Jak sprawić, żeby facet jadł Ci z ręki
Pexels

Jak okręcić sobie mężczyznę wokół palca? Oto 5 sposobów, dzięki którym każdy facet będzie jadł Ci z ręki! To naprawdę działa!

Marzysz o tym, aby facet szalał na Twoim punkcie i nie widział poza Tobą świata? Wypróbuj nasze 5 niezawodnych sposobów, dzięki, którym owiniesz sobie wokół palca każdego mężczyznę!

Jak sprawić, żeby facet jadł Ci z ręki? 5 niezawodnych sposobów!

#1. Poproś go o pomoc

Mężczyźni uwielbiają czuć się potrzebni, więc jeśli poprosisz go o pomoc (choćby w błahej sprawie), on będzie przeszczęśliwy i zrobi dla Ciebie wszystko.

#2. Skomplementuj go

Nic tak nie działa na facetów, jak komplementy. Powiedz mu coś miłego, a będzie chodził dumny jak paw. Możesz pochwalić jego wygląd, ale jeszcze lepiej jeśli docenisz jego umiejętności.

#3. Ugotuj mu coś pysznego

Przez żołądek do serca – na pewno znasz to powiedzenie. Jest w nim wiele prawdy. Jeśli nakarmisz go pysznym jedzeniem, to on będzie gotów się z Tobą ożenić!

#4. Trzymaj go na dystans

Od czasu do czasu udawaj nieco niedostępną, a rozgrzejesz go do czerwoności. Po prostu nie bądź na każde jego zawołanie, bo szybko może stracić zainteresowanie. Pamiętaj, że mężczyźni to zdobywcy, więc nie daj się złapać zbyt szybko 🙂

#5. Śmiej się z jego żartów

Faceci uwielbiają kiedy kobiety śmieją się z ich żartów, a kiedy tak się dzieje, odbierają to jako przejaw zainteresowania ich osobą. Oczywiście musisz to robić z wyczuciem, aby Twoja reakcja była naturalna, a nie udawana.

Jak sprawić, żeby facet jadł Ci z ręki
Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj