zdrada
Photo by Danielle Reese from Pexels

Boisz się, że Twoja kobieta przyprawia Ci rogi? Oto 20 sygnałów, które świadczą o tym, że Twoje obawy nie są bezpodstawne.

#1. Cały czas szuka pretekstu do kłótni. Potrafi wszczynać awantury o nawet najdrobniejszy i nic nieznaczący szczegół. Zaczynasz zastanawiać się, czy ona nie próbuje zniszczyć Waszego związku z premedytacją. 

#2. W jej życiu pojawił się nowy przyjaciel. Stanowczo zbyt często podkreśla, że nowy znajomy to jedynie kolega. Kiedy o nim wspomina, nie patrzy Ci w oczy. Zachowuje się zupełnie tak, jakby chciała coś przed Tobą ukryć. 

#3. Zaczęła interesować się Twoim szczegółowym planem dnia. Jeżeli ciągle dopytuje o to, co planujesz robić w danym dniu, to może być to oznaką tego, że spotyka się z kimś innym w czasie, kiedy Ty jesteś zajęty. 

#4. Często ?odpływa? myślami. Niby spędza z Tobą czas i rozmawia, tak jak zawsze, ale masz wrażenie, że myślami jest zupełnie gdzie indziej. 

#5. Milczy podczas kłótni. Kiedy się sprzeczacie, z jej twarzy można wyczytać poczucie winy. 

#6. Ukrywa przed Tobą swój telefon. Nagle zaczęła dbać o swoją prywatność, aż do przesady. 

#7. Sprawy łóżkowe przestały ją interesować. Kiedy w życiu Twojej kobiety pojawia się drugi facet, może ona przestać interesować się sprawami łóżkowymi. Znajdzie tysiąc wymówek, byle tylko między Wami nie doszło do czegoś więcej.

#8. Więcej uwagi poświęca swojej komórce, niż Tobie. Ani na moment nie rozstaje się z telefonem. Nawet kiedy idzie do łazienki, zabiera ze sobą smartfon.

#9. Każdy weekend spędza na mieście. Kiedyś wystarczyła jej Twoja obecność, aby być szczęśliwą. Teraz robi wszystko, aby wyjść na miasto, najchętniej ?z dziewczynami?.

#10. Kupuje dużo nowych ubrań. W krótkim czasie jej garderoba znacznie się powiększyła. Zmienił się również jej wygląd. Nowa fryzura? Nowe perfumy? A może nowy makijaż? Wszystko to może wskazywać na nową miłość! 

#11. Kupuje seksowną bieliznę, której nie miałeś okazji oglądać. Kobiety robią to przede wszystkim po to, aby poczuć się seksownie oraz sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Jeżeli nie miałeś okazji podziwiać jej nowych wdzianek, to pytanie, komu je pokazywała…

#12. Coraz mniej czasu spędza z Twoją rodziną i przyjaciółmi. Zachowuje się zupełnie tak, jakby nagle przestało jej zależeć na relacjach z Twoimi bliskimi.

#13. Oddalacie się od siebie. Z każdym dniem coraz bardziej odczuwasz, że coś jest nie tak. Nie wiesz jednak jak to naprawić, bo z jej strony nie widzisz nawet najmniejszego zaangażowania. 

#14. Przestała odbierać od Ciebie telefon. Może to oznaczać, że nie chce z Tobą rozmawiać albo jest akurat z kimś innym i nie chce, aby ktoś się o tym dowiedział. 

#15. Zachowuje się, jak zakochana nastolatka. Za każdym razem, kiedy jej telefon zawibruje, zaczyna się rumieni rumienić i uśmiechać? To kolejna oznaka, że coś jest nie tak. 

#16. Nagle zaczyna walczyć o niezależność. Zawsze starała się spędzać z Tobą każdą swoją wolną chwilę, a teraz rzadko mówi o Was i jak ognia unika rozmów o Waszej wspólnej przyszłości. 

#17. Wychodzi z pokoju, kiedy ktoś do niej dzwoni. Jeżeli dawniej potrafiła rozmawiać przez telefon w Twojej obecności, a nagle zaczęła wychodzić do innego pomieszczenia, to powinieneś zapytać wprost, co się dzieje.

#18. Często buja w obłokach. Kiedyś była bardzo zorganizowana i nie marnowała żadnej sekundy życia, a nagle stała się niespokojna i rozkojarzona? To znak, że dzieje się z nią coś niedobrego. 

#19. Miewa napady złości. W jednej chwili jest szczęśliwa i opanowana, a za chwilę robi Ci awanturę o jakąś głupotę. Być może w ten sposób stara się odreagować poczucie winy. 

#20. Obcy zapach perfum na jej ciele. To ewidentny znak, że powinieneś z nią poważnie porozmawiać.

zdrada
Photo by Danielle Reese from Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj