triki dzięki którym żadna Ci się nie oprze

Chcesz zrobić dobre wrażenie na kobietach? Marzysz o tym, aby żadna nie mogła Ci się oprzeć? Wypróbuj 4 sposoby, które zawsze działają!

Zrobienie dobrego wrażenia na kobietach wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Nie trzeba wyglądać jak Brad Pitt, ani mieć milionów na koncie, jak Bill Gates. Wystarczy zastosować kilka trików, które zagwarantują Ci powodzenie u płci przeciwnej!

4 triki, dzięki którym żadna Ci się nie oprze

#1. Bądź szczery

W kontakcie z kobietami lepiej odpuść sobie dziecinne podchody. Nie udawaj przyjaciela, jeśli masz wobec niej poważniejsze plany, a jeśli chciałbyś zaprosić ją do siebie, to po prostu jej to powiedz!

#2. Nie zachowuj się jak desperat

Nic nie odstrasza kobiet bardziej niż desperacja. Jeżeli pokażesz, że zbyt mocno Ci zależy, to Twoje działanie może przynieść zupełnie odwrotny efekt! Pozwól znajomości rozwijać się powoli i niczego nie przyspieszaj.

#3. Bądź romantyczny

Na pewno potrafisz to zrobić! Na spotkaniu wręcz kobiecie czerwoną różę i powiedz jakiś niebanalny komplement, a jeśli randka będzie miała swój finał w Twoim domu, zapal świece i puść nastrojową muzykę.

#4. Rozbudź wyobraźnię kobiety

Grę wstępną możesz zacząć na długo przed tym, jak oboje znajdziecie się w sypialni. Napisz jej wiadomość, że nie możesz o niej zapomnieć albo że jej pragniesz. Możesz także wspomnieć o tym, że kupiłeś dobre wino i truskawki. Większość kobiet będzie wniebowzięta 🙂

triki dzięki którym żadna Ci się nie oprze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj