Maska do suchych i wypadających włosów
Favim

Twoje włosy są przesuszone i osłabione, przez co wypadają? Wypróbuj naszą rewelacyjną maseczkę, która pomoże Ci uporać się z tym problemem!

Nasze włosy na skutek różnych czynników mogą stać się przesuszone i zacząć wypadać. Najczęściej dzieje się tak na skutek stylizacji gorącym powietrzem suszarki, prostownicy oraz lokówki. Przyczyną może być również dieta uboga w witaminy i składniki odżywcze. Aby szybko przywrócić swoje włosy do porządku, odstaw prostownicę i lokówkę, zacznij używać suszarki z chłodnym strumieniem powietrza, podetnij końcówkę i uzupełnij swoją dietę o owoce i warzywa. Możesz także stosować suplementy, które szybko uzupełnią braki w Twoim organizmie. Ostatnim krokiem jest odpowiednia pielęgnacja – szampon do włosów suchych oraz maseczka, najlepiej własnej roboty.

Maska do suchych i wypadających włosów. Rewelacja!

Potrzebne Ci będzie jedno jajko, łyżeczka płynnego miodu i buteleczka z atomizerem oraz woda (najlepiej przegotowana).

Białko ubij na sztywną pianę. Miód dokładnie wymieszaj z żółtkiem, a następnie delikatnie połącz z białkiem, dodając pianę stopniowo po 1 łyżeczce.

Włosy rozczesz i zwilż przy pomocy butelki z atomizerem, a następnie rozprowadź na całej długość włosów oraz wmasuj w skórę głowy. Jeżeli masz długie włosy, zrób maseczkę z podwójnej porcji. Trzymaj maskę przez około 15 minut, po czym umyj dokładnie głowę. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

Maska do suchych i wypadających włosów
Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj