sygnały że twój związek się rozpada

Oto 5 oczywistych znaków, które świadczą o tym, że Twój związek się sypie.

Rozpad związku rzadko dzieje się z dnia na dzień, bez powodu. Często już na długo przed można zaobserwować pewne sygnały, które świadczą o tym, że w relacji dzieje się źle. Im szybciej zdasz sobie z nich sprawę, tym większa szansa, że uda się odbudować Waszą więź. Sprawdź, czy któryś z poniższych problemów dotyczy Ciebie i Twojego partnera.

1. Brak tematów do rozmowy

Dawniej potrafiliście spędzać całe dnie na pisaniu, a kiedy się widzieliście wciąż mieliście sobie dużo do powiedzenia. Teraz Wasze spotkania to jedynie wspólne posiłki, seks i oglądanie telewizji. Jeżeli tak wygląda Wasza relacja, to może świadczyć o tym, że nie jesteście ze sobą już tak blisko, jak kiedyś.

2. Duszenie w sobie emocji

Zamiast rozmawiać z partnerem na temat swoich uczuć wolisz tłumić je w sobie. Nie masz w nim oparcia, a jedyne na co możesz liczyć to bagatelizowanie Twoich problemów i pretensje, że znów jesteś nie w humorze. Duszenie w sobie emocji grozi wybuchem w najmniej oczekiwanym momencie i na pewno nie jest dobre dla związku. 

3. Wykorzystywanie nawzajem swoich słabości

Kłótnia to dobra okazja, aby wykorzystać słabe punkty partnera przeciwko niemu? Podczas konfliktu oboje rywalizujecie o to, kto będzie stroną wygraną, a kto przegraną? Dwie kochające się osoby nie powinny się ranić, nawet jeśli w danym momencie są na siebie złe.

4. Nieustanna krytyka

Ciągłe negowanie bliskiej osoby może sprawić, że jej poczucie własnej wartości znacznie spadnie. Delikatne zwrócenie uwagi to nic złego, ale zmienianie partnera na siłę i złoszczenie się, że nie spełnia naszych oczekiwań nie świadczy zbyt dobrze o związku.

5. Brak cierpliwości

Dawniej z zainteresowaniem przysłuchiwałaś się opowieściom partnera, a teraz wszystko co mówi Cię drażni i wydaje się nudne? Jego codzienne zachowania zaczęły Cię irytować? Być może podświadomie czujesz, że do siebie nie pasujecie, ale nie dopuszczasz jeszcze do siebie tej myśli.

sygnały że twój związek się rozpada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj