powody za które kobiety kochają mężczyzn

Za co kobiety najbardziej kochają mężczyzn? Oto 8 powodów!

Chociaż faceci doprowadzają nas czasem do szału, to nie da się ukryć, że nie umiemy bez nich żyć! Za co tak naprawdę ich kochamy? Poniżej znajduje się 8 najważniejszych powodów!

8 powodów, za które kobiety kochają mężczyzn!

#1. Szerokie barki

Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż wtulenie się w silne, męskie ramiona. Każda pani z pewnością to potwierdzi.

#2. Poczucie humoru

Poczucie humoru to cecha niezwykle istotna dla wielu kobiet. Faceci, którzy potrafią je rozśmieszyć mają u nich znacznie większe szanse niż ci gburowaci.

#3. Wygodne ciuchy

My, kobiety uwielbiamy dobrze ubranych facetów, a jeszcze bardziej lubimy nosić ich ciuchy! Luźne T-shirty oraz bluzy, to jest to!

#4. Silne ręce

Męskie ręce mają wiele zalet. Od ogrzewania naszych dłoni, po noszenie ciężkich przedmiotów, no i oczywiście odkręcanie słoików 🙂

#5. Tatuaże

Tatuaże dodają męskości i działają na większość kobiet jak magnes. Dziary kojarzą nam się z typem bad boya, a znajomość z kimś takim wydaje się niezwykle pociągająca, prawda?

#6. Głęboki głos

Mężczyźni, którzy mają niski głęboki głos, mają zdecydowanie większe powodzenie u kobiet niż ci, którzy mają piskliwy ton głosu.

#7. Wzrost

Przy wysokich mężczyznach kobiety czują się bezpiecznie. Duży wzrost ma jeszcze jedną, ogromną zaletę – możemy nosić wysokie obcasy bez obaw, że przewyższymy naszego partnera.

#8. Perfumy

Nie ma chyba nic bardziej pociągającego niż zapach męskich perfum. Wiele kobiet tak bardzo to kręci, że śpią w męskich ciuchach, a nawet same używają kosmetyków swoich facetów, aby pachnieć jak oni.

powody za które kobiety kochają mężczyzn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj