Jaka długość włosów będzie dla Ciebie najlepsza?
Favim | Pexels | Kobiecegadzety.pl

Ścinać czy zapuszczać? To chyba odwieczny problem kobiet. Czas z tym skończyć! Prosta metoda pomoże Ci ustalić, jaka długość włosów będzie dla Ciebie najlepsza!

Chciałabyś ściąć włosy, ale boisz się, że będziesz źle wyglądać? A może cały czas myślisz o tym, aby zacząć je zapuszczać, ale nie wiesz, czy w dłuższym wydaniu będzie Ci do twarzy? Poznaj METODĘ 6 cm, która pomoże ci określić, jaką długość włosów powinnaś mieć!

Jaka długość włosów będzie dla Ciebie najlepsza?

METODA 6 cm to genialny trik, który w kilka sekund pomoże Ci dobrać odpowiednią długość włosów. Potrzebujesz jedynie linijkę oraz ołówek!

Jak działa METODA 6 cm?

Dla ułatwienia możesz najpierw związać włosy. Weź do jednej ręki ołówek, a do drugiej linijkę i stań przed lustrem. Przyłóż ołówek poziomo do brody, a linijkę pionowo, pod płatkiem ucha. Oba przybory muszą przecinać się pod kątem prostym.

Odczytaj wartość, jaką wskazuje czubek ołówka na linijce. Jeżeli jest ona mniejsza niż 6 cm, to oznacza, że będą Ci pasowały krótkie włosy. Z kolei wartość wyższa niż 6 cm oznacza, że pasują Ci długie włosy.

Jaka długość włosów będzie dla Ciebie najlepsza?
Favim | Pexels | Kobiecegadzety.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj