ramka z wytłaczanek do jajek
Wonderfuldiy | Pexels

Lubisz nadawać przedmiotom drugie życie? W takim razie koniecznie zobacz, jak zrobić ramkę do zdjęć z wytłaczanek do jajek! MEGA dodatek do pokoju!

Nie masz pomysłu, jak wykorzystać puste wytłaczanki po jajkach? Możesz zrobić z nich oryginalną ramkę na zdjęcia, która ozdobi Twój pokój!

Jak zrobić ramkę do zdjęć z wytłaczanek do jajek?

Wykonanie ramki nie jest skomplikowane, ale wymaga poświęcenia trochę czasu. Aby stworzyć oryginalną ramkę będziesz potrzebować około 12 wytłaczanek do jajek, klej na gorąco, grubszą tekturę oraz długie nożyczki (ewentualnie nóż do tapet). Opcjonalnie możesz użyć również sprayu lub wykorzystać okrągłe koraliki do ozdoby.

Przygotowanie ramki z wytłaczanek do jajek

Wytnij pojedynczy pojemnik na jajko i porozcinaj go tak, jak pokazano na poniższym rysunku. W ten sposób stworzysz podstawę kwiatka. Dół musi być płasko zakończony, aby można było go przykleić do ramki.

Z bocznych elementów wytłaczanki przygotujesz środki kwiatów. Wytnij długi pasek, który z jednego boku będzie obcięty prosto, a z drugiego faliście. Zacznij go zwijać, a następnie umieść go w posmarowanej klejem postawie kwiatka. W sam środek możesz włożyć koralik, który będzie stanowił dodatkową ozdobę.

Z tektury wytnij podstawę ramki. Dość ciasno przyklejaj kwiatki, jeden obok drugiego. Powtarzaj czynność aż do zapełnienia całego miejsca. Na sam koniec możesz pomalować kwiatki sprayem.

Zobacz, jak krok po kroku wykonać ramkę z wytłaczanek do jajek:

Źródło: https://wonderfuldiy.com/wonderful-diy-flower-mirror-frame-from-egg-carton

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj