Skuteczne sposoby na wągry na nosie
Pinterest | Pexels | Kobiecegadzety.pl

Chcesz pozbyć się wągrów? Poznaj 3 skuteczne sposoby, dzięki któremu szybko usuniesz czarne kropki z nosa!

Wągry na nosie potrafią spędzać sen z powiek. Mimo dbania o higienę i odpowiedniej pielęgnacji, one nie chcą odpuścić i wciąż powracają. Jeśli Ty także masz problem z czarnymi kropkami na nosie czy brodzie, to koniecznie przetestuj plastry. Efekt murowany!

Skuteczne sposoby na wągry na nosie

Zanim nałożysz na nos plater, pamiętaj o oczyszczeniu skóry. Zacznij od dokładnego demakijażu, następnie umyj twarz żelem albo mydłem. Możesz zrobić też peeling, aby zmiękczyć naskórek i otworzyć pory, co wzmocni działanie plastrów.

Plastry na wągry z żelatyny

Do wykonania plastra będziesz potrzebować: 1 łyżeczkę żelatyny spożywczej i 1 łyżeczkę mleka. W małej miseczce wymieszaj ze sobą oba składniki, a następnie delikatnie podgrzej. Nałóż palcami lub specjalnym pędzelkiem na twarz i pozostaw do zaschnięcia. Następnie zerwij plaster i przemyj buzię tonikiem.

Plastry na wągry z białka jaja kurzego

Do wykonania plastra będziesz potrzebować: 1 jajko. Oddziel od siebie żółtko (nie będzie Ci potrzebne) oraz białko. Trzepaczką albo widelcem roztrzep białko, tak aby na wierzchu utworzyła się warstwa pianki. Nałóż palcami lub specjalnym pędzelkiem na twarz i przykryj warstwą papieru lub chusteczki (papier należy rozwarstwić, bo potrzebujemy jedynie cieniutki płatek). Na papier nałóż jeszcze jedną porcję białka. Pozostaw do zaschnięcia na około 15-20 minut, następnie zerwij plaster i przemyj twarz tonikiem.

Plastry na wągry z drogerii

Gotowe plastry są nieco bardziej albo równie skuteczne, ale droższe od kosmetyków robionych w domu. Warto mieć szafce takie gotowe produkty na awaryjne sytuacje. Plastry z drogerii zawierają w składzie aktywny węgiel, który wnika głęboko w skórę, dzięki czemu dokładnie ją oczyszcza.

Skuteczne sposoby na wągry na nosie
Pinterest | Pexels | Kobiecegadzety.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj