denerwujące męskie zachowania
denerwujące męskie zachowania

Co najbardziej wkurza kobiety w zachowaniu mężczyzn? Oto 6 najgorszych męskich zachowań!

Mężczyźni potrafią nam działać na nerwy, jednak życie bez nich byłoby nudne. Są jednak pewne zachowania, których nie możemy znieść. Oto 6 najbardziej denerwujących przykładów.

6 męskich zachowań, których kobiety nienawidzą

1. Brak pasji

Nie ma chyba nic gorszego niż facet, który po powrocie z pracy otwiera piwo i włącza TV, zamiast zająć się czymś ciekawym. Jeśli na dodatek takie rozrywki uskutecznia także w weekendy i podczas urlopu, to żadna kobieta nie będzie zachwycona.

2. Bałaganiarstwo

Rozrzucone po pokoju skarpetki, zostawione na biurku naczynia, podniesiona klapa… To tylko niektóre z męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału.

3. Brak kultury

Bekanie, puszczanie bąków oraz plucie jest na szczycie zachowań świadczących o braku kultury. Chyba żadna kobieta nie weszłaby w związek z facetem, który na pierwszej randce zrobiłby coś takiego. Niestety najczęściej tego typu maniery wychodzą po fakcie.

4. Zapominalstwo

Rocznica związku (bądź ślubu), urodziny, Dzień Kobiet. To ważne daty dla większości pań. Niestety panom często to umyka, czym narażają się na gniew swoich partnerek. A przecież wystarczy wpisać to sobie w kalendarz 😛

5. Niezdecydowanie

Kobiety pragną mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą. Nie ma chyba nic gorszego niż partner, który nie potrafi podjąć nawet najprostszej decyzji i wymaga prowadzenia go za rękę.

6. Brak romantyczności

Drobne prezenty i niespodzianki są zawsze mile widziane. Facet, który nie potrafi tego dać swojej kobiecie, bez wątpienia naraża się na jej gniew.

denerwujące męskie zachowania
denerwujące męskie zachowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj