drożdże na włosy

Jeżeli zależy Ci na zagęszczeniu i szybszym wzroście włosów, to wypróbuj patent stosowany przez nasze babcie. Wystarczy tylko 1 składnik, który kosztuje mniej niż złotówkę! Ten składnik to drożdże piekarskie! Jego zbawienny wpływ na naszą urodę jest znany już od wielu, wielu lat. Wypróbuj naturalny sposób, który zapewnia lśniące, zdrowsze włosy i wysyp baby hair.

Drożdże zawierają składniki mineralne, takie jak: cynk, magnez, fosfor, selen, chrom i witaminy z grupy B, które wzmacniają włosy i stymulują ich wzrost.

Średni przyrost włosów to 1 cm na miesiąc. Dzięki piciu drożdży przyrost ten może wynieść nawet 3 cm! Dodatkowo wzmacniają się paznokcie, wygładza cera i zmniejsza się trądzik.

Jak pić drożdże, aby skutecznie działały na włosy?

Rozkrusz 1/2 kostki świeżych drożdży i wsyp do szklanki. Zalej wrzątkiem nieco ponad ich poziom i dokładnie wymieszaj. Drożdże muszą się rozpuścić całkowicie. Odstaw mieszaninę na minimum 15 minut do wystygnięcia. Po tym czasie wypij. Możesz dodać trochę mleka lub cukru, aby poprawić smak napoju.

Osoby, które nie mogą znieść smaku świeżych drożdży mogą sięgnąć po tabletki z drożdży piwnych. Ich działanie jest słabsze, dlatego zaleca się przyjmowanie 4-5 tabletek 3 razy dziennie. Chyba łatwiej będzie się przemęczyć i wypić świeże 🙂

Pamiętaj, że świeże drożdże muszą być sparzone wrzątkiem przed wypiciem! W przeciwnym razie zaczną fermentować w żołądku, co grozi bólem brzucha, a w dłuższej perspektywie może prowadzić do drożdżycy!

Kuracja drożdżami powinna trwać maksymalnie 1,5 miesiąca, a po tym czasie należy zrobić przerwę. Pierwsze efekty można zaobserwować już po 14 dniach.

drożdże na włosy
Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj