płaski brzuch wyzwanie
Pinterest || Favim || http://damskieinspiracje.pl/pin/sport-i-fitness-2

Marzysz o płaskim brzuchu? Podejmij z nami 30-dniowe wyzwanie i ciesz się boskim ciałkiem jeszcze przed urlopem!

Mamy już połowę czerwca, za moment zaczyna się lato, ale to nie oznacza, że nie możemy powalczyć o fit sylwetkę! Podejmij z nami FIT wyzwanie i ciesz się płaskim brzuszkiem za 30 dni. To co, walczysz z nami?!

Płaski brzuch 2021! Podejmij wyzwanie!

Ćwiczymy przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, a weekendy zostawiamy sobie na odpoczynek. Możesz oczywiście trenować w inne dni, ale ważne, żeby nie robić zbyt długich przerw.

Dodatkowe zasady:

Podczas wyzwania staraj się wypijać minimum 8 szklanek wody w ciągu dnia. Dodatkowo ogranicz słodycze i dania typu fast food. Zadbaj również o odpowiednią ilość snu – minimum 7 godzin na dobę.

Wyzwanie na płaski brzuch

Poniżej znajdziesz zestaw ćwiczeń na 1 tydzień. Każdy trening poprzedzaj rozgrzewką, a na koniec poświęć 5-10 minut na rozciąganie, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji. Każdego dnia ćwiczymy z inną trenerką, aby się nie znudzić! Jeżeli zakwasy nie pozwalają Ci wykonać danego dnia treningu, to idź na godzinny spacer albo wyjdź na rower. Nic na siłę! Organizm sam wie, ile może znieść!

Dzień 1:

Na pierwszy ogień idzie 15-minutowy trening mięśni brzucha TURBO od Centrum Sportowca + 10-minutowy trening na płaski brzuch od Fit Lovers.

Dzień 2:

Drugiego dnia wyzwania odpalamy 20-minutowy trening na mięśnie brzucha dla początkujących od TRECGIRL + obowiązkowo rozgrzewka i rozciąganie!

Dzień 3:

Trzeciego dnia ćwiczymy z Martą Hennig i jej 10-minutowym treningiem EXPRESS na brzuch + FITDONCIA i jej 10-minutowy ciężki trening brzucha. Kto nie daje rady, to ćwiczy w swoim tempie! Z każdym dniem będzie coraz lepiej 🙂

Dzień 4:

Czwartego dnia wjeżdża Monika Kołakowska i jej trening na brzuch i boczki, razem z 3-minutową rozgrzewką na początku i rozciąganiem po ćwiczeniach.

Dzień 5:

Na sam koniec ćwiczymy z Sylwią Szostak. 4 treningi, każdy z nich trwa około 6 minut. Lecimy!

Powtarzaj cały plan w kolejnych tygodniach wyzwania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj