3 ćwiczenia na jędrną pupę. Wystarczy 5 minut dziennie!
3 ćwiczenia na jędrną pupę. Wystarczy 5 minut dziennie!

Chcesz mieć jędrną pupę? Wypróbuj 3 ćwiczenia, których wykonanie nie zajmie Ci więcej niż 5 minut dziennie. Efekt Cię zaskoczy!

Marzysz o jędrnej pupie, ale nie masz czasu na długie treningi? Ćwiczenia, które przedstawiamy poniżej są ultra skuteczne, a zajmą Ci zaledwie 5 minut!

TOP 3 ćwiczenia na jędrną pupę. Wystarczy kilka minut dziennie!

Do wykonania ćwiczeń będzie Ci potrzebna mata, krzesło oraz hantle lub obciążniki, które będziesz mogła bez trudu utrzymać w dłoniach.

1. Unoszenie nóg

Uklęknij na macie i oprzyj dłonie o podłoże. Plecy powinny być proste, a nogi powinny tworzyć kąt prosty. Głowy nie opuszczaj zbyt nisko, ani nie podnoś zbyt mocno do góry. Unieś powoli zgiętą nogę, tak aby udo znajdowało się w linii prostej z plecami, a stopa skierowana była do sufitu. Wróć do pozycji wyjściowej i zmień nogę. Zrób 10 powtórzeń na każdą ze stron.

2. Nogi w górę

Do wykonania tego ćwiczenia będzie Ci potrzebne krzesło, kanapa bądź łóżko. Połóż się na plecach, ręce ułóż wzdłuż tułowia, a pięty oprzyj na podwyższeniu. Jedną nogę unieś do góry, jednocześnie podnosząc również pośladki. Powoli opuść pośladki, a następnie znowu unieś, bez opuszczania nogi. Powtórz 10 razy, a następnie zmień stronę.

3. Przysiady z hantlami

Chwyć w ręce hantle lub obciążniki i stań w szerokim rozkroku. Stopy skieruj na zewnątrz. Powoli opuść biodra w dół, aby znalazły się w linii prostej z kolanami, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz to ćwiczenie 15 razy.

3 ćwiczenia na jędrną pupę. Wystarczy 5 minut dziennie!
3 ćwiczenia na jędrną pupę. Wystarczy 5 minut dziennie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj