3 ćwiczenia na jędrną pupę
3 ćwiczenia na jędrną pupę

Marzysz o jędrnych pośladkach? Wypróbuj najskuteczniejsze 3 ćwiczenia na jędrną pupę! Wystarczy poświęcić 5 minut dziennie!

Jędrna i okrągła pupa to marzenie niemal każdej kobiety. Ty również chciałabyś mieć pośladki jak JLo? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Oto proste 3 ćwiczenia na jędrną pupę! Wystarczy, że poświęcisz na nie 5 minut dziennie, a już wkrótce zobaczysz różnicę! To jak, trenujemy tyłki?!

3 ćwiczenia na jędrną pupę! Wystarczy 5 minut dziennie!

3 ćwiczenia na jędrną pupę
3 ćwiczenia na jędrną pupę

Ćwiczenie na jędrną pupę – unoszenie nóg

Uklęknij na macie i oprzyj się na wyprostowanych rękach. Dłonie skieruj delikatnie do środka. Powinny znajdować się pod barkami. Plecy staraj się trzymać prosto (mogą być lekko wygięte, ale kontroluj je, aby nie pogłębiać zbyt mocno lordozy).

Powoli unieś prawą nogę, kierując zgiętą stopę do góry. Udo powinno znajdować się w linii prostej z kręgosłupem. Powtórz 10 razy, a następnie zmień nogę. Podczas ćwiczenia staraj się mieć napięty brzuch. Możesz do nóg przyczepić obciążniki, aby wzmocnić efekt treningów. Ilość powtórzeń możesz zwiększyć.

Ćwiczenie na jędrną pupę – nogi w górę (unoszenie bioder)

Do wykonania tego ćwiczenia będzie Ci potrzebne krzesło. Połóż się na macie i oprzyj jedną stopę na krześle. Ręce ułóż wzdłuż tułowia. Drugą nogę skieruj do sufitu, a stopę zegnij pod kątem 90 stopni. Powoli unieś biodra do góry, opierając ciężar ciała na rękach. Na końcu napnij pośladki. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie 10 razy, a następnie zmień nogę.

Ćwiczenie na jędrną pupę – przysiady z hantlami

Stań w rozkroku, a stopy skieruj na zewnątrz. Weź w ręce hantle lub butelki z wodą i powoli wykonaj przysiad. Pilnuj kolan, aby nie uciekały do środka. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie 10-15 razy.

Po wykonaniu wszystkich ćwiczeń, możesz poświęcić kilka minut na rozciąganie, aby zmniejszyć zakwasy, jakie pojawią się kolejnego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj