Skuteczne ćwiczenia na jędrny biust
Skuteczne ćwiczenia na jędrny biust

Wypróbuj 8 skutecznych ćwiczeń na jędrny biust i pokaż dekolt w to lato!

Skuteczne ćwiczenia na jędrny biust

Do wykonania ćwiczeń będziesz potrzebować hantli lub butelek z wodą, matę treningową oraz wygodny strój.

1. Wyciskanie na leżąco

Połóż się na plecach. Wyciągnij ręce przed siebie i delikatnie ugnij je w łokciach. Kciuki powinny być skierowane do siebie. Powoli opuszczaj ręce, tak aby łokcie rozchylały się na boki. Wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 1 serię po 15 powtórzeń.

2. Motylek

Połóż się na plecach. Ręce wyciągnij przed siebie, tak jak przy poprzednim ćwiczeniu, z tym że kciuki powinny być skierowane w stronę Twojej twarzy. Powoli rozchylaj ręce na boki, tak nisko, jak tylko dasz radę. Zatrzymaj na chwilę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 15 razy.

3. Opuszczanie za głowę

Pozycja wyjściowa jest taka sama, jak w przypadku poprzednich dwóch ćwiczeń, z tą różnicą, że dłońmi trzymasz tylko jeden ciężarek. Powoli odchylaj wyprostowane ręce za głowę, zginając je w łokciach. Zatrzymaj na chwilę, po czym wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 15 powtórzeń.

4. Uginanie

Uklęknij na macie i podeprzyj się dłońmi. Plecy powinny być wyprostowane. Chwyć ciężarek w jedną dłoń i unoś do góry, do momentu aż ramię znajdzie się w linii prostej z tułowiem. Łokieć powinien cały czas znajdować się blisko ciała. Wykonaj 1 serię po 15 powtórzeń na każdą rękę.

5. Wyprost w tył

Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w przypadku poprzedniego ćwiczenia. Chwyć ciężarek w jedną dłoń i wyprostuj rękę układając ją wzdłuż tułowia. Powoli zginaj rękę w łokciu, a następnie prostuj. Powtórz 15 razy na każdą rękę.

6. Pajacyk

Stań w lekkim rozkroku i chwyć w ręce hantle. Powoli unoś ręce do boków, aż to momentu, gdy utworzą linię prostą (w poziomie). Opuść ręce z powrotem do boków. Wykonaj 15 powtórzeń.

7. Przywodzenie

Pozycja wyjściowa jest dokładnie taka sama, jak w przypadku poprzedniego ćwiczenia. Tym razem unoś ręce przed siebie, uginając jedynie przedramiona. Łokcie ,,przyklej” do tułowia. Wykonaj 1 serię po 15 powtórzeń.

8. Wyciskanie na stojąco

Stań w lekkim rozkroku i unieś ręce tak, aby ramiona były w linii prostej, a dłonie znajdowały się na wysokości głowy. Powoli unoś ręce do góry, prostując je w łokciach. Wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 15 razy.

Skuteczne ćwiczenia na jędrny biust
Skuteczne ćwiczenia na jędrny biust

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj